Termohrnek Drempels 350ml

Ecoffee Cup je stylový termohrnek na kávu s uzavíráním. 

Objem 350 ml.

Vyprodáno
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Kategorie: Termohrnek 350ml

Ekologické termohrnky Ecoffe Cup
V tom případě vám bude skvělým společníkem znovupoužitelný Ecoffee Cup hrnek, který se skládá z přírodních bambusových vláken. Tento ekologický termohrnek, ze kterého si můžete vychutnávat lahodnou kávu, čaj i studené nápoje vám vydrží dlouhé roky. Jelikož neobsahuje BPA ani petrochemické produkty, je zcela zdravotně nezávadný.

Ecoffe Cup hrnek neškodí vašemu zdraví
Tento ekologický termohrnek se vyrábí z rychle rostoucího a udržitelného materiálu, kterým jsou přírodní bambusová vlákna. Při pěstování bambusu určeného pro Ecoffe Cup hrnky se přitom nepoužívají žádné pesticidy ani další chemické látky.

Jelikož se samotný Ecoffe Cup hrnek skládá pouze z přírodních bambusových vláken, neobsahuje BPA ani petrochemické produkty. Díky svému organickému složení tak nijak neohrožuje vaše zdraví.

Pro ekologicky smýšlející je zkrátka Ecoffe Cup hrnek správnou volbou. Z jakých důvodů?Samotný hrnek se skládá z přírodních bambusových vláken, tudíž je biologicky rozložitelný.
Silikonové víko a držák hrnku jsou vyrobeny z netoxického kaučuku. Tato část hrnku patří k plastům, a tudíž ji můžete recyklovat.
I když je samotný Ecoffe Cup hrnek vyroben z přírodního materiálu, není určen na jedno použití. Můžete jej používat znovu a znovu, a to dlouhé roky.

Ecoffe Cup hrnek je velmi lehký, takže si jej můžete vzít prakticky kamkoli.

Moderní design a veselé vzory
Pro Ecoffe Cup hrnek je typický moderní design a pestrobarevnost. Daný motiv skvěle doplňuje také barevné silikonové víčko a držák hrnku.

Ecoffee Cup hrnek se vyznačuje praktičností
V Ecoffee Cup hrncích si můžete vychutnávat lahodnou kávu i čaj. Jelikož jsou opatřeny kaučukovým víčkem, tyto nápoje v nich vydrží déle teplé nežli v klasickém papírovém kelímku nebo keramickém hrníčku.

Údržba termohrnku  je velmi snadná
 Samotný hrnek z přírodních bambusových vláken můžete umývat v myčce. Kaučukové víčko umývejte raději pod teplou tekoucí vodou.

Důležité: hrníček není termo odolný, dále není určen k přepravě nápojů například v tašce nebo batohu. Víčko nezaručuje plnou těsnost při naklápění šálku.

  • PLA materiál je polymer přírodního původu, který se získává z kukuřice a cukrové třtiny a je dnes jedním z nejoblíbenějších bioplastů
  • Bioplast je ideální alternativou k plastům
  • Ideální pro horké nápoje do 100 °C
  • Lze skladovat v mrazáku při teplotách do -20 °C
  •  Lze recyklovat
  •  Bez melaminu a BPA
  •  Vhodné do myčky
  • Před prvním použitím hrnek umyjte
  • Opakovaně použitelný produkt
Zpět do obchodu

Věrnost se vyplácí!


Čím více kávy vypijete, tím více ušetříte.

Ukázat bonusy